Przebudowa drogi gminnej - ul. Kościuszki w Boguszowie-Gorcach wraz z niezbędną infrastrukturą etap II ”
Aktualnie trwają roboty w zakresie modernizacji wraz z niezbędną infrastrukturą ulicy Kościuszki w Boguszowie-Gorcach (a także przyległych dróg wewnętrznych) na odcinku od skrzyżowania z ul. Warszawską do skrzyżowania z ul. Romualda Traugutta. Modernizacja polega na wykonaniu nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni, zjazdów, skrzyżowań oraz chodników wraz
z wykonaniem niezbędnej infrastruktury technicznej, w tym odwodnienia oraz oświetlenia. Inwestycja została dofinansowana z w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. W chwili obecnej trwają prace polegające na korytowaniu drogi na całym jej odcinku oraz wykonywane są przejścia poprzeczne przez koronę drogi. W związku z powyższym na całym remontowanym odcinku występują utrudnienia w korzystaniu z drogi. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość oraz o stosowanie się do przepisów tymczasowej organizacji ruchu w czasie trwania remontu.

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!