Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Karta Seniora za darmo w Boguszowie-Gorcach!

Ocena 5/5

Dzięki inicjatywie Sylwii Dąbrowskiej Burmistrza Miasta Boguszów-Gorce nasza gmina dołącza do programu Gmina Przyjazna Seniorom. 
Serdecznie zapraszamy Seniorów na uroczystą inaugurację Ogólnopolskiej Karty Seniora, która odbędzie się 16 lutego (piątek) o godz. 16:00 w Miejskej Bibliotece Publicznej - Centrum Kultury w Boguszowie Gorcach.
 Karta Seniora przeznaczona jest dla mieszkańców naszej gminy w wieku powyżej 60 roku życia; jest bezpłatna i bezterminowa. Uprawnia do korzystania ze zniżek na wybrane produkty i usługi na terenie całego kraju, w tym również w sanatoriach, restauracjach oraz wielu punktach usługowych.
Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z programem i oferowanymi korzyściami. Podczas wydarzenia będzie można wypełnić formularz i od ręki otrzymać Ogólnopolską Kartę Seniora  (potrzebny dowód osobisty).
Po inauguracji, o Kartę Seniora  będzie można ubiegać się w dowolnym momencie, wypełniając formularz w Urzędzie Miejskim, Plac Odrodzenia 1 (pokój nr 212 ).

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Komentarze

Grażyna
Dodano: 2024-02-17
To bardzo dobra inicjatywa, ale nie znalazłam żadnego punktu/instytucji w Boguszowie - Gorcach , które np. obniża np. usługi/świadczenia dla seniorów korzystających z karty seniora. Byłoby świetnie , gdyby na stronie urzędu byłaby taka lista. Wałbrzych jest na stronach ogólnopolskich. Nie jestem przekonana, że zapytanie w lokalu da pozytywny rezultat. Gdyby była aktualna lista, byłoby łatwiej. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.