Drodzy Mieszkańcy, już wkrótce będziemy świętować 106 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spędźmy ten czas razem.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!