Logo Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach - Boguszów-Gorce

Dolnośląska Inicjatywa Międzypokoleniowa

Ocena 0/5

W dniach 20–21 maja 2026 r., w ramach projektu „Wspólne sprawy łączą pokolenia”, uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Boguszowie-Gorcach oraz uczestnicy Klubu Seniora na Krakowskim Osiedlu wspólnie przygotowali kwietniki i posadzili rośliny.

Efektem współpracy jest nowa, estetyczna dekoracja przestrzeni przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Boguszowie-Gorcach, która już dziś cieszy mieszkańców i odwiedzających.

Wspólne działania dzieci, młodzieży i seniorów są doskonałym przykładem integracji międzypokoleniowej oraz budowania więzi społecznych poprzez aktywność na rzecz lokalnej społeczności. Projekt pokazuje, że współpraca różnych pokoleń może przynosić wymierne i piękne efekty.

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz seniorzy z Klubu Seniora wspólnie przygotowują kwietniki podczas działań w ramach projektu międzypokoleniowego

Bez_nazwy-2 Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz seniorzy z Klubu Seniora wspólnie przygotowują kwietniki podczas działań w ramach projektu międzypokoleniowego

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności