Logo Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach - Boguszów-Gorce

Wizyta delegacji miasta partnerskiego Lallaing

Ocena 0/5

Na zaproszenie Burmistrza Daniela Lubińskiego gościmy w naszym mieście delegację z partnerskiego miasta Lallaing we Francji. Odwiedzili nas Mer Jean-Paul Fontaine z małżonką Thérèse Marie Fontaine oraz Michel Jendraszek – Prezes Komitetu ds. Miast Partnerskich – z małżonką Annie Jendraszek.
Powitanie gości z Francji odbyło się wczoraj w Urzędzie Miejskim. Następnie delegacja odwiedziła siedzibę Stowarzyszenia „Witold” w Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury Filia nr 4 "Witold", gdzie spotkała się z przedstawicielami Zarządu stowarzyszenia – Józefem Waliszewskim i Stanisławem Urbaniakiem.



Przypomnijmy, że 8 maja 2025 r. w Lallaing została oficjalnie podpisana umowa o partnerstwie pomiędzy Gmina Miasto Boguszów-Gorce a Ville de Lallaing .


 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności