Logo Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach - Boguszów-Gorce

Spotkanie ze sportowcami - Stypendystami

Ocena 0/5

W dniu 7 stycznia 2025 r., w Urzędzie Miejskim, odbyło się uroczyste spotkanie ze sportowcami z Boguszowa-Gorc wyróżnionymi stypendiami i nagrodami za osiągnięcia w 2024 roku.

Wśród nich znaleźli się:
Lea Białoń - karate (stypendium)
Regina Błaszkowska – zapasy (stypendium)
Laura Dziedzic – jeździectwo (stypendium i nagroda)
Noemi Kaczmarczyk – karate (stypendium)
Julia Obuchowska – karate (stypendium)
Piotr Podgórski – piłka nożna (stypendium)
Justyna Sinkiewicz – biathlon (stypendium i nagroda)
Łukasz Sinkiewicz – biathlon (stypendium i nagroda)
Kazimierz Siwa – biathlon (stypendium i nagroda)
Edyta Wojewoda – jeździectwo (stypendium)
Julia Zonenberg – piłka nożna (stypendium)
Natalia Zonenberg – piłka nożna (stypendium)

Burmistrz Daniel Lubiński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Bernard Zonenberg podziękowali zaproszonym gościom za spotkanie, wręczyli listy gratulacyjne oraz drobne upominki. Wyróżnieni sportowcy opowiedzieli o swoich dotychczasowych sukcesach, wynikach osiągniętych w 2024 r. oraz planach i nadziejach jakie wiążą ze startami w roku 2025.

 

 

Galeria zdjęć

_DSC0004 _DSC0005 _DSC0009 _DSC0014 _DSC0017 _DSC0020 _DSC0023 _DSC0026 _DSC0031 _DSC0035 _DSC0039 _DSC0043 _DSC0046 _DSC0050 _DSC0052 _DSC0055 _DSC0056 _DSC0059 _DSC0060 _DSC0062 _DSC0064 _DSC0066 _DSC0072 _DSC0076 _DSC0081
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności