Logo Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach - Boguszów-Gorce

Informacja dot. konieczności wypowiedzenia umów na odbiór odpadów przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, którzy nie złożyli oświadczenia o wyłączeniu się z systemu gospodarowania odpadami komunalnymi

Ocena 0/5

Informujemy, że w związku z trwającą procedurą włączenia nieruchomości niezamieszkałych do gminnego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, właściciele nieruchomości, którzy nie złożyli oświadczenia o wyłączeniu się z systemu odbioru odpadów komunalnych, z dniem 1 lipca 2025 r. zostaną włączeni do gminnego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi. 

W związku z powyższym, przypominamy o konieczności wypowiedzenia obecnie zawartych umów na odbiór odpadów komunalnych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności