Pod koniec stycznia w godzinach popołudniowych na hali OSiR w Boguszowie – Gorcach odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów z Zespołu Szkół Samorządowych w Boguszowie –Gorcach. Organizatorem zabaw był Samorząd Uczniowski, któremu w przeprowadzeniu konkursów pomagał pracownik OSiR Pani Maria Burzyńska. Nie zabrakło dobrej muzyki, o którą zadbał Pan Tomasz Karolczyk.

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Pod koniec stycznia w godzinach popołudniowych na hali OSiR w Boguszowie – Gorcach odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów z Zespołu Szkół Samorządowych w Boguszowie –Gorcach. Organizatorem zabaw był Samorząd Uczniowski, któremu w przeprowadzeniu konkursów pomagał pracownik OSiR Pani Maria Burzyńska. Nie zabrakło dobrej muzyki, o którą zadbał Pan Tomasz Karolczyk. Dzieci przebrały się za różnorodne postacie, nie tylko ze swoich ulubionych bajek. Tego dnia gościliśmy: księżniczki, wróżki, cyganki, czarownice, policjantów, pszczółki, mumie i in. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom. Zabawa przeplatana była różnorodnymi konkursami takim jak: taniec na gazetach, taniec z balonami, śnieżkowa zabawa, konkurencje sportowe w rytm porywającej muzyki.

W pomoc włączyli się także uczniowie klas VI i I A gimnazjum, którzy rozbawili wszystkich popisami tanecznymi.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości najmłodszym uczniom z Zespołu Szkół Samorządowych.