6.06.2012 Szkółka Piłkarska Szczyt- Textim Boguszów- Gorce była organizatorem półfinałowego turnieju o klubowe mistrzostwo Polski w piłce nożnej juniorek młodszych. Mecze odbywały się równolegle na dwóch stadionach ( w Boguszowie i w Gorcach ), a czas gry wynosił 2x20 min. W pierwszym meczu dziewczęta z Boguszowa- Gorc bez problemu pokonały zespół Watry Gidle 1:0. Całe spotkanie toczyło się pod dyktando naszych zawodniczek, a decydującego gola zdobyła z rzutu karnego Aleksandra Wójcik.

Drugim przeciwnikiem był najlepszy w tej kategorii wiekowej w Polsce zespół Stilonu Gorzów ( tegoroczny zwycięzca turnieju Coca- Cola Cup ), który udzielił pięknej lekcji futbolu naszej drużynie wygtywając bez problemów 4:0.
W ostatnim pojedynku zmierzyliśmy się z przedstawicielkami ekstraklasowego Dargfilu Tomaszów Mazowiecki. Tu także przeciwniczki pokazały znacznie wyższe umiejetności piłkarskie i wygrały 6:0, a na końcowy wynik miała znaczny wpływ kontuzja łokcia naszej bramkarki Aleksandry Pawlos. Sprawiła ona, że właściwie każdy strzał w świałto bramki kończył sie golem i mimo bardzo ambitnej gry dziewczęta z Boguszowa poniosły dotkliwą porażkę.

Zarząd Szkółki, rodzice i dziewczęta bardzo dziekuje portalowi internetowemu Wałbrzyszek za patronat prasowy nad turniejem i telewizji Twoja za patronat medialny. Wielkie podziękowania kierujemy także do burmistrza miasta Waldemara Kujawy za uroczyste otwarcie naszej imprezy i dyrekcji OSIR-u w Boguszowie- Gorcach Elżbiety Bieniek- Buc za udostępnienie i przygotowanie stadionów. W szczególny sposób dziekujemy panu Jackowi Rosiakowi za sponorowanie przewozów drużyn pomiędzy stadionami w Boguszowie i Gorcach.
 
w załączniku wyniki imprezy i tabela końcowa POBIERZ