Centrum Kulturalno - Kongresowe „Witold” cyklicznie organizuje zajęcia z edukacji regionalnej. Jak dotąd z oferty tej korzystali głównie uczniowie szkół podstawowych oraz przedszkolaki. W marcu br. oferta została poszerzona o zajęcia dla młodzieży, której zaproponowano „Górniczą FOTO – grę” czyli formę zabawy interakcyjnej opartej na fotografiach związanych z górnictwem.
Młodzież pracując w zespołach odkrywa tajemnice Szybu Witold oraz ma szansę wykazać się sprytem, spostrzegawczością, a nawet umiejętnościami artystycznymi. Zajęcia prowadzone przez pracownika CKK „Witold” - Magdę Ślebiodę, są także doskonałym sposobem na relaks, zdrową rywalizację i niczym nieograniczoną zabawę.
Nowa forma zajęć okazała się przysłowiowym strzałem w 10. Tylko w marcu z oferty skorzystało prawie 150 młodych osób. To właśnie dzięki takim warsztatom realizowane są cele edukacyjne oraz poszerzana jest wiedza młodych mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej z zakresu edukacji regionalnej.
Centrum Witold – organizator warsztatów zaprasza do skorzystania z oferty edukacyjnej placówki oświatowe z terenu Aglomeracji Wałbrzyskiej. Informacje oraz zapisy:
Centrum Kulturalno Kongresowe „Witold” ul. Traugutta 12g, 58-371 Boguszów-Gorce
Tel: 512 088 565 lub 74 880 15 27