Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Boguszowie-Gorcach przypomina, że od 1 lipca br. można składać drogą elektroniczną wnioski o świadczenia wychowawcze (Program „Rodzina 500+”) oraz świadczenia „Dobry Start” (300,00 zł jednorazowego świadczenia dla uczniów z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020). Złożenie wniosku w jak najszybszym terminie gwarantuje Państwu bieżącą wypłatę świadczeń. Wnioski można składać za pośrednictwem kanałów bankowości elektronicznej, portalu emp@tia, portalu PUE ZUS.

Zwracamy uwagę, że wystarczające jest jednokrotne złożenie wniosku i prosimy o uważne czytanie komunikatów, które pojawiają się podczas wypełniania żądanych pól. Potwierdzenie złożenia wniosku otrzymują Państwo na adres e-mail. Informacje o przyznaniu świadczeń wpływają na Państwa skrzynki e-mail z adresu wsparcie.rodzin@opsboguszow.pl. Adres ten nie służy do wymiany korespondencji z Ośrodkiem – prosimy nie odpowiadać na informacje o przyznaniu świadczeń.

Papierowe wersje wniosków będą przyjmowane od 1 sierpnia br. Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 74 84 41 913.