• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
gospodarka odpadami

Gospodarka odpadami

Wydział Inwestycji Miejskich
tel. 74 844 93 11 wew. 59

nieruchomosci

Nieruchomości

Wydział Zarządzania Mieniem Gminy
tel. 74 844 93 11 wew. 74

wiadomości

Wiadomości Boguszowskie

Boguszów • Gorce • Kuźnice • Stary Lesieniec

« strona główna

Zasłużeni dla Miasta Boguszowa-Gorc

"Wiesz, kto jest wielkim? - posłuchaj mię chwilę,
Nauczę ciebie
Poznawać wielkość nie tylko w mogile,
W dziejach lub w niebie.
Wielkim jest człowiek, któremu wystarczy
Pochylić czoła,
Żeby bez włóczni w ręku i bez tarczy
Zwyciężył zgoła!"

Cyprian Kamil Norwid

Tytuł "Zasłużonego dla Miasta Boguszowa-Gorc" jest nadawany za zasługi, działalność gospodarczą, społeczną, kulturalną i sportową, twórczość artystyczną, literacką i naukową oraz wkład pracy na rzecz miasta Boguszowa-Gorc i jego mieszkańców.

Poniżej prezentujemy nazwiska osób uhonorowanych tytułem "Zasłużonego dla Miasta Boguszowa-Gorc":

11.09.1999 r. - 500-lecie Boguszowa-Gorc

1. Bolechała Czesław – Francja
2. Herben Kazimiera – Holandia
3. Hruby Karol – Czechy
4. Kess Hjes – Holandia
5. Mayr Daniel – Francja
6. Weekers Louiz – Holandia
7. Bestry Florian
8. Dądela Anna
9. Lądwik Andrzej
10. Lądwik Gerda

 

13.10.1999 r. - Dzień Edukacji Narodowej

1. Bień Rozalia
2. Koss Stefania
3. Łabędzka Danuta
4. Mądra Janina
5. Puskarz Wiesława
6. Rosołowski Ryszard
7. Runowicz Władysława
8. Smreczyńska Aleksandra

 

listopad 1999 r. - Święto Niepodległości

1. Błaszkowski Edward
2. Drąg Edward
3. Grajek Henryk
4. Grzybowski Ryszard
5. Guściora Monika
6. Klimczak Jan
7. Kobiałko Józefa
8. Lakus Stanisław
9.  Ligocki Edward
10. Marciniak Marian
11. Mazurek Ryszard
12. Sadowski Marian
13. Skwarek Marek
14. Sycz Stefania
15. Tatarczyk Wiktor
16. Waśkiel Edward
17. Witek Gerard

 

listopad 2001 r.

1. Chojnacki Henryk
2. Drygalski Henryk
3. Grabowski Zbigniew
4. Kiernicka Monika
5. Kiernicki Stanisław
6. Krawczyk Jadwiga
7. Krawczyk Mieczysław
8. Mostowski Dionizy
9. Nowak Eugeniusz
10. Rowińska Helena
11. Słowik Antoni

 

październik 2005 r.

1. Grabowska Sabina
2. Niewiadomska Teresa
3. Ksiądz Kanonik Andrzej Bajak
4. Mazurek Jerzy
5. Stadnicki Jerzy

 

listopad 2007 r.

1. Ryszard Budny
2. Władysław Janik
3. Jerzy Mamoń
4. Ireneusz Ostasz
5. Edward Piotrowski
6. Ryszard Pochmara
7. Ryszard Trynkiewicz
8. Józef Wesołowski

 

listopad 2008 r.

1. Renata Stec

 

styczeń 2009 r.

1. Henryk Hnatiuk


maj 2010 r.

1. Danuta Foryś
2. Halina Bieniecka
3. Zdzisław Pawluk

 

październik 2012 r.

1. Helena Korłub

 

wrzesień 2013 r.

1. Zdzisław Szpak

 

październik 2013 r.

1. Maria Świetlik
2. Kazimierz Świetlik

 

sierpień 2014 r.

1. Zbigniew Joński

 

wrzesień 2015 r.

1. Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej „Boguszów”

 

grudzień 2015 r.

1. Jan Szymaniak

Dziś jest: Poniedziałek 23 października 2017, imieniny: Teodora i Seweryna

Unia Europejska Fundusze Rodzina 500+ Fundusze Europejskie Gminny Portal Mapowy Komunikacja Miejska Góra Dzikowiec Galeria Dzikowca Góra Dzikowiec Oferta Inwestycujna
CKKWitold
Informacja dla niedosłyszącyhc BIP eBOI Galeria fotografii

data Kalendarz imprez

  Październik 2017 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Ziemia Wałbrzyska OSiR MBPCK Profilaktyka uzależnień
Pomarańczarnia
Informacja turystyczna Informacja turystyczna 6 kroków elektroniczny samorząd