W sobotę 15 lutego odbyły się pierwsze zawody w strzelectwie pneumatycznym Straży Miejskich Powiatu Wałbrzyskiego. Drużynowo najlepsi okazali się reprezentanci Boguszowa-Gorc

Punktualnie o godzinie dziewiątej rano na strzelnicy w III LO w Wałbrzychu, stawiły się reprezentacje trzech jednostek. Wałbrzych wystawił trzy drużyny, Boguszów-Gorce i Szczawno-Zdrój po jednej. Drużyny były trzyosobowe, tak więc w sumie w szranki stanęło piętnastu zawodników. Rozegrano konkurencję Kpn 20, czyli dwadzieścia strzałów do tarczy sportowej na dystansie dziesięciu metrów. Strzelano z karabinków pneumatycznych Haenel 312. Zawody sędziowane były przez sędziów z wałbrzyskiego LOK-u. Drużynowo najlepsi okazali się reprezentanci Boguszowa-Gorc, Wałbrzych zajął drugie miejsce, natomiast Szczawno-Zdrój trzecie. Indywidualnie najlepszy wynik osiągnął  zawodnik wałbrzyski, Zdzisław Skarbek. Drugie miejsce wywalczył Sławomir Stokłosa z Boguszowa. Brązowy medal przypadł także reprezentantowi Boguszowa, Jackowi Kliszewskiemu.

Reprezentacje umówiły się na rewanż a sposobność ku temu będzie już w marcu, na organizowanym przez wałbrzyski LOK, Pucharze Zimy.