SMYKi w Centrum WITOLD

    W maju i czerwcu 2016 r. Centrum Kulturalno - Kongresowe WITOLD zaproponowało najmłodszym mieszkańcom Boguszowa-Gorc nową formę zajęć pod nazwą Warsztaty Kreatywny Maluch SMYK.
    W odbywających się w każdą środę warsztatach brały udział dzieci w wieku od 2,5 – 5 lat, wraz z opiekunami. Zajęcia, które przygotowywała i prowadziła Anna Barczuk – pracownik Centrum WITOLD cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno maluszków, jak i ich rodziców. Podczas cotygodniowych spotkań SMYKi zachęcane były do różnorodnej aktywności, dzięki której zdobywały kolejne doświadczenia poznawcze, emocjonalne, społeczne oraz twórcze. Wesoło pląsały, robiły wyklejanki, nawlekały koraliki, tworzyły laurki dla mam oraz  na wiele sposobów eksploatowały chustę Klanzy. Poprzez zabawę uczyły się współdziałania z rówieśnikami i dorosłymi.
W czerwcu odbyły się także specjalne zajęcia przygotowane wspólnie z wolontariuszami Fundacji „Na Pomoc Zwierzętom” z Boguszowa – Gorc. Efektem tej współpracy  była nie tylko wesoła zabawa z pieskami, ale także zbiórka karmy i środków czystości dla naszych czworonożnych przyjaciół będących pod opieką Fundacji.
    Warsztaty kreatywności dla najmłodszych okazały się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Każdorazowo z zajęć korzystało około dwadzieścioro maluszków oraz ich mam, które z  niecierpliwością czekały na  kolejne zabawy i twórcze zadania.

Centrum Kulturalno - Kongresowe WITOLD oraz Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. - operator Centrum zapraszają serdecznie wszystkie SMYKi i ich opiekunów do skorzystania z oferty edukacyjnej CK-K  WITOLD. Kolejne zajęcia już we wrześniu!
Informacja pod nr tel. 74 880 15 27 lub 512 088  ZAPRASZAMY!