Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci siatkówki w tegorocznych zawodach. Etap miejsko – gminny w tym roku należał do nas, zajęliśmy I miejsca.W przyszły roku będziemy gospodarzami tych Imprez.

Etap powiatowy rozgrywek w kategorii dziewcząt odbył się 21.01.2014 r. w Gimnazjum Miejskim w Jedlinie Zdroju. Nasze zdeterminowane walką zawodniczki wygrały następujące mecze: najpierw kolejny raz pokonały dziewczęta z Czarnego Boru 2:0, następnie wygrały mecz z faworytkami turnieju z Jedliny Zdroju 2:1 - czym wprawiły w rozpacz gospodynie tego turnieju. Niestety, nasze siatkarki poległy w ostatnim meczu z Głuszycą 1:2. Po rozegranych meczach na pierwszym miejscu uplasowały się dwa zespoły: nasz i gospodarzy. Turniej powiatowy w Jedlinie Zdroju ostatecznie nasze dziewczyny zakończyły na II miejscu, o czym zadecydował stosunek wygranych do przegrach setów. Gratulacje !!!

Skład reprezentacja dziewcząt:

Aleksandra Mazurek, Aleksandra Lorenc, Natalia Staranowicz, Katarzyna Lichwa, Klaudia Rogowska, Natalia Obara, Monika Dyc, Paulina Kowalczyk, Aleksandra Pawlos, Natalia Jędraszczyk, Nikola Przywóska, Patrycja Biała, Aleksandra Wójcik.

 

Etap powiatowy w siatkówce chłopców odbył się w dniu 29.01.2014 i był również rozegrany na boisku siatkarskim w Gimnazjum Miejskim w Jedlinie Zdroju. Nasi szkolni siatkarze w kolejnym etapie rozgrywek nie trafili z formą i uplasowali się na IV miejscu.

Skład reprezentacja chłopców:

Kamil Wojewoda, Ernest Rosiak, Kawczyński Michał, Norbert Rosiak, Jakub Poleszczuk, Wojciech Mamoń, Michał Skrobich, Tomek Kędzior, Łukasz Kubicki, Damian Trzciński, Dawid Cimerman, Ernest Szewczyk.

 

Gratulacje! dla obu drużyn za determinację i emocje sportowe jakie dostarczyli opiekunowi i ławce rezerwowych. Cała szkoła jest z Was dumna!