Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu ekologicznego "Zrób coś z niczego - Bądź EKO" zorganizowanego przez Urząd Miejski w Boguszowie-Gorcach.
Do siedziby urzędu wpłynęło aż 50 prac do których wykonania dzieci i rodzice użyli odpadów, tym samym dając im nowe życie. Wśród prac znalazły się roboty, karmniki, teatrzyki, wazony, zabawki oraz inne przedmioty codziennego użytku. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością oraz kreatywnością.

Biorąc pod uwagę zgodność pracy z tematem konkursu, pomysłowość i estetykę wykonania, 17 marca br. Komisja konkursowa w składzie:
Przewodniczący: Krzysztof Kumorek - P.f. Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc
Członkowie: Agnieszka Krupa - pracownik Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach, Agnieszka Minkiewicz - kierownik Centrum Kulturalno-Kongresowego "Witold" w Boguszowie-Gorcach, Joanna Ciba-Falkowska - pracownik Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach, Małgorzata Szymańska - pracownik Wydziału Inwestycji Miejskich Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach wyłoniła zwycięzców konkursu w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria I (3-6 lat):
Miejsce 1. Lenka Paluch - lat 3
Miejsce 2. Julia Połeć - lat 4
Miejsce 3. Wiktoria Wójcik - lat 6

Kategoria II (7-11 lat):
Miejsce 1. Jakub Zyzda - lat 11
Miejsce 2. Filip Pierzchała - lat 7
Miejsce 3. Szymon Żurowski - lat 8

Na każdego uczestnika czeka nagroda w postaci koszulki i plecaka. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody specjalne.
Ze względu na bezpieczeństwo uczestników i wprowadzone obostrzenia termin wręczenia wszystkich nagród zostanie ogłoszony w najbliższym możliwym terminie.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy za wszystkie prace zgłoszone do konkursu!