W dniach 8-9 02. 2013 r., już po raz czwarty Gmina Boguszów-Gorce miała możliwość prezentacji swojego potencjału turystycznego podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu!

Targi to jedna z najbardziej efektywnych metod marketingu bezpośrdniego, stwarzająca możliwość prezentacji i promocji nowych produktów turystycznych i z tej możliwości skorzystała Gmina Boguszów-Gorce promując Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny “Górę Dzikowiec” oraz walory turystyczno – przyrodnicze swojego regionu! W Hali Stulecia spotkało się blisko 200 wystawców i partnerów. Blisko 10 tys. odwiedzających wzięło udział w licznych atrakcjach, które - jak co roku - towarzyszyły Targom. Mowa o Festiwalu Podróżników, Festiwalu Kulinarnym, Międzynarodowym Festiwalu Tańca. Dzieciaki z radością spędzały czas w Strefie Małego Podróżnika.Gościem specjalnym Targów w tym roku był słynny, polski himalaista, zdobywca 4 ośmiotysięczników – Aleksander Lwow.

Zainteresowanie miastem było bardzo duże, a informacji udzielalali Magdalena Szecówka i Marcin Rogowski, pracownicy Urzędu Miejskiego oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach. Gmina przygotowała z tej okazji pakiet materiałów promocyjnych między innymi: foldery, plakaty, ulotki, długopisy, puzzle promocyjne, maskotki gminne, a dla najmłodszych kolorowanki i zestawy kredek. Obejrzeć można było również spot promocyjny połączony z prezentacją najciekawszych zdjęć miasta. Materiały zostały rozdysponowane podczas targów miłośnikom turystyki z kraju i z zagranicy.

 

Do zobaczenia w Boguszowie-Gorcach:)