Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc ogłasza nabór wniosków mieszkańców Gminy do zasiedlenia lokali mieszkalnych w budynku przy ulicy Stefana Żeromskiego 29 w Boguszowie-Gorcach. Lokale mieszkalne w budynku przy ulicy Stefana Żeromskiego 29 w Boguszowie-Gorcach są po kapitalnym remoncie, wyposażone w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową, ogrzewanie gazowe.

Stawka miesięczna czynszu za 1 m² wynosi – 7,63 zł/m².

Gmina może dokonać wymiany z urzędu dotychczas zajmowanego lokalu na lokal w w/w budynku w zamian za zrzeczenie się przez najemcę prawa najmu i zwolnienie dotychczasowego lokalu.

Ogłoszenie o naborze wniosków do zasiedlenia lokali mieszkalnych w budynku przy ulicy Stefana Żeromskiego 29 w Boguszowie-Gorcach dostępne jest na stronie internetowej bip.boguszow-gorce.pl oraz w Urzędzie Miejskim w Boguszowie-Gorcach pok.208.

Osoby zainteresowane zasiedleniem lokali mieszkalnych w budynku przy ulicy Stefana Żeromskiego 29 w Boguszowie-Gorcach mogą składać wnioski w terminie do 20.10.2011r. w sekretariacie Urzędu Miejskiego Plac Odrodzenia 1 w Boguszowie-Gorcach.