Na stadionie sportowym na Górze Parkowej przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach odbyła się 11 edycja zawodów biegowych dla dzieci i młodzieży pn. MINI SETKA oraz 1 MINI SETKA Rodziców i Dziadków.

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach oraz Urząd Miejski w Boguszowie-Gorcach. W zawodach wzięło udział łącznie 372 zawodniczek i zawodników z Powiatów Wałbrzyskiego i Kamiennogórskiego oraz Miasta Partnerskiego Smiřice w Czechach w wieku od 1,5 do 16 lat. Dzieci i młodzież w 26 kategoriach miały do pokonania dystanse od 100 do 2000 metrów. Natomiast 25 dorosłych wystartowało w 4 kategoriach: MAMUSIE, TATUSIOWIE, BABCIE oraz DZIADKOWIE, a do pokonania mieli dystanse 400 i 200 metrów. Każdy z uczestników na Mecie otrzymał pamiątkowy medal oraz drobny upominek ufundowany przez Sponsorów. Zawodnicy miejsc 1-3 w poszczególnych kategoriach (lista zwycięzców poniżej) otrzymali nagrody i medale.

Ogromne podziękowania dla SPONSOORÓW oraz osób wspomagających naszą imprezę. Wśród Wolontariuszy znaleźli się m.in. Alan Dobrowolski, Członkowie Rady Miejskiej w Boguszowie-Gorcach, pracownicy Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach oraz Miejskiego Zespołu Administracyjno-Ekonomicznego Szkół w Boguszowie-Gorcach.