3 grudnia br. na hali sportowej PSP Nr 6 przy ul. Reymonta w Boguszowie-Gorcach 70 najmłodszych mieszkańców Boguszowa-Gorc bawiło się podczas 5 edycji imprezy ph. „Sportowy Mikołaj Dzieciom” zorganizowanej przez Ośrodek Sportu Rekreacji w Boguszowie-Gorcach.
W to grudniowe sobotnie przedpołudnie rozpoczęliśmy od zabaw z chustą animacyjną, następnie tanecznym krokiem przeszliśmy do rozgrzewki. W kolejnych punktach programu nasi goście brali udział w specjalnie dla nich przygotowanych dyscyplinach, między innymi wyścigach zaprzęgów, toczeniu „kul śnieżnych”, skokach na piłkach oraz konkursach plastycznych polegających na kolorowaniu i wyklejeniu wycinankami choinki. Dla najmłodszych został przygotowany kącik zabaw z m.in. basenem z piłkami i ślizgawką, klockami i drobnymi konkurencjami. Finał zabawy stanowiła wielka bitwa na papierowe śnieżki oraz spotkanie z Mikołajem.
Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki przygotowane specjalnie dla nich przez OSiR-owskiego Sportowego Mikołaja.
Za pomoc w organizacji imprezy dziękujemy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 6 i Zespołowi Szkół Samorządowych w Boguszowie-Gorcach, Fundacji Recal oraz Wolontariuszom.