KONKURS WALENTYNKOWY „ZAKOCHAJ SIĘ W BOGUSZOWIE-GORCACH” PRZEDŁUŻONY!

W związku ze zbliżającymi się Walentynkami Gmina Miasto Boguszów-Gorce oraz Krzysztof Kumorek p.f. Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc zapraszają do wzięcia udziału w konkursie "Zakochaj się w Boguszowie-Gorcach". Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia na terenie naszego miasta z motywem walentynkowym. Mogą to być fotografie przedstawiające zarówno was samych, z rodzinami jak również wyłącznie motyw walentynkowy na tle okolic naszego miasta. Najważniejsze, aby były wypełnione miłością i pozytywną energią.

Wykonane zdjęcie prześlijcie mailem na adres: promocja@boguszow-gorce.pl

Na wszystkich, którzy prześlą swoje zdjęcie czekają kalendarze z pracami p. Zdzisława Szpaka artysty malarza z Boguszowa-Gorc. Spośród nadesłanych fotografii zostaną wybrane trzy najbardziej magiczne ujęcia, których autorzy otrzymają:
Miejsce I – voucher dla 2 osób o wartości 200 zł do wykorzystania na dowolne usługi w restauracji Magdalenka i Hotelu Piotr SPA&WELLNESS w Boguszowie-Gorcach.
Miejsce II – voucher o wartości 100 zł do „Kwiaty i Upominki Iwona Kuczyńska” w Boguszowie-Gorcach.
Miejsce III – kosz słodkości od p.f. Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc.
Nagrody ufundowała Gmina Miasto Boguszów-Gorce.

Zdjęcia można przesyłać do 17 LUTEGO 2021 r.
Od 18.02 do 19.02 (do godz. 12:00) – odbędzie się GŁOSOWANIE online! - na fanpage’u Gmina Miasto Boguszów-Gorce. Zaprezentujemy wszystkie nadesłane zdjęcia i to Wy zadecydujecie, które z nich ma otrzymać nagrodę specjalną. Wygra fotografia, która zbierze najwięcej lajków.
Finał konkursu będzie miał miejsce 21 LUTEGO 2021 r. na naszym fanpage’u.

Weź udział w konkursie i ... ZAKOCHAJ SIĘ W BOGUSZOWIE-GORCACH !!!

Regulamin konkurs w załączniku.