Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Zrób coś z niczego – BĄDŹ EKO” organizowanym przez Urząd Miejski w Boguszowie-Gorcach.
Konkurs jest skierowany do mieszkańców Boguszowa-Gorc - dzieci w wieku od 3 do 11 lat oraz ich rodziców i jest realizowany w dwóch kategoriach wiekowych:
I kategoria – dzieci w wieku od 3 do 6 lat,
II kategoria – dzieci w wieku od 7 do 11 lat.

Zachęcamy dzieci oraz rodziców do wspólnej zabawy jaką będzie stworzenie „czegoś z niczego.” Wykonajcie pracę plastyczną przy użyciu jednego z rodzajów odpadów:
• metale i tworzywa sztuczne,
• papier,
• szkło,
• odpady zielone.
Praca konkursowa powinna mieć charakter formy przestrzennej nieprzekraczającej wymiarów 60cmx60cmx60 cm, ale nie mniejszej niż 10cmx10cmx10 cm.
Użyjcie swojej wyobraźni i stwórzcie zabawki, biżuterię lub inne przedmioty codziennego użytku.

Prace plastyczne prosimy dostarczyć w terminie do 16 marca 2021 r. do siedziby Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach, Pl. Odrodzenia 1.
Na wszystkich uczestników czekają drobne upominki. Dodatkowo w obu kategoriach wiekowych komisja konkursowa wyłoni 3 najlepsze prace, których autorzy otrzymają nagrody specjalne.
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dnia 18 marca 2021 r. na FB Gmina Miasto Boguszów-Gorce oraz na stronie internetowej www.boguszow-gorce.pl.

REGULAMIN konkursu jest dostępny w załączniku.