W sobotę 20.02.2021 odbył się Halowy turniej o Puchar Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc. Turniej przysporzył sporo emocji. Najlepsza okazała się drużyna
Szkółka Piłkarska "Szczyt" Boguszów-Gorce. Kolejne miejsca zdobyły Akademia Sportu Krzeszów Kamiennogórska Akademia Piłkarska, a więc debiutanci na naszych eventach.
Orzeł Lubawka Akademia Piłkarska Futgol po emocjonujących meczach musieli zadowolić się miejscami poza podium.
Klub Piłkarski Górnik Wałbrzych Szkółka Piłkarska ,,Diament" Wałbrzych, mimo ambitnej postawy i walki w każdym meczu zamknęli dzisiaj tabelę, ale wiemy, że w kolejnych edycjach pokażą swoją prawdziwą formę. 
Wyniki spotkań:
PIERWSZA KOLEJKA
SP Szczyt Boguszów-Gorce – Górnik Wałbrzych 2-0
Orzeł Lubawka – Futgol Czarny-Bór 2-0
SP Diament Wałbrzych - Akademia Sportu Krzeszów 0-3
DRUGA KOLEJKA
Górnik Wałbrzych - Orzeł Lubawka 0-2
Futgol Czarny-Bór - SP Diament Wałbrzych 4-1
Kamiennogórska Akademia Piłkarska - SP Szczyt Boguszów-Gorce 3-1
TRZECIA KOLEJKA
SP Diament Wałbrzych - Górnik Wałbrzych 1-2
Orzeł Lubawka - Kamiennogórska Akademia Piłkarska 0-1
Akademia Sportu Krzeszów - Futgol Czarny-Bór 1-0
CZWARTA KOLEJKA
Kamiennogórska Akademia Piłkarska - SP Diament Wałbrzych 5-1
Górnik Wałbrzych - Akademia Sportu Krzeszów 0-3
SP Szczyt Boguszów-Gorce - Orzeł Lubawka 1-0
PIĄTA KOLEJKA
Akademia Sportu Krzeszów - Kamiennogórska Akademia Piłkarska 1-0
SP Diament Wałbrzych - SP Szczyt Boguszów-Gorce 0-5
Futgol Czarny-Bór - Górnik Wałbrzych 4-1
SZÓSTA KOLEJKA
SP Szczyt Boguszów-Gorce - Akademia Sportu Krzeszów 3-2
Kamiennogórska Akademia Piłkarska - Futgol Czarny-Bór 1-3
Orzeł Lubawka - SP Diament Wałbrzych 2-2
SIÓDMA KOLEJKA
Futgol Czarny-Bór - SP Szczyt Boguszów-Gorce 2-3
Akademia Sportu Krzeszów - Orzeł Lubawka 0-2
Górnik Wałbrzych - Kamiennogórska Akademia Piłkarska 1-3
Klasyfikacja końcowa:
1.  SP Szczyt Boguszów-Gorce
2.  Akademia Sportu Krzeszów
3.  Kamiennogórska Akademia Piłkarska
4. Orzeł Lubawka
5. Futgol Czarny-Bór
6. Górnik Wałbrzych
7. SP Diament Wałbrzych
Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik – Julita Pelc (SP Szczyt Boguszów-Gorce)
Najlepszy bramkarz – Grzegorz Owsianka (Futgol Czarny Bór)
Najlepszy strzelec - Igor Fraś (SP Szczyt Boguszów-Gorce)
Nagrody wręczyli Krzysztof Kumorek p.f. Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc wraz z Panem Adamem Zdebem.
Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju!!