Dnia 20 czerwca 2015r. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Boguszowie-Gorcach oraz Stowarzyszenie Boguszowska Szóstka po raz czwarty zorganizowały festyn rodzinny. W tym roku miał on charakter charytatywny. Cały dochód z imprezy został przeznaczony na leczenie i rehabilitację naszej 7-letniej uczennicy Wiktorii. 

Festyn uświetniły  liczne występy wokalne i taneczne.  Zorganizowano konkurs „Rodzina na Szóstkę” oraz konkurs kulinarny na najlepsze ciasto z owocami, najmłodsi uczestnicy wzięli udział w rozgrywkach sportowych. Zwycięzcy konkurów otrzymali cenne nagrody rzeczowe. Zabawę uświetnił swoją obecnością patrol konny Straży Miejskiej z Wałbrzycha oraz maskotka wałbrzyskiej Straży Miejskiej. Przebrany za Kruka Pan Norbert Landzberg zachęcał dzieci do wspólnej zabawy. Wielkim powodzeniem cieszyły się przejażdżki konne i  na quadach.  Nasz festyn przyciągnął publiczność spoza Boguszowa – Gorc.  Mamy nadzieję, że kolejne festyny będą tak samo udane jak ten.

Dyrektor i  Grono Pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Boguszowie – Gorcach oraz Stowarzyszenie Boguszowska Szóstka składają podziękowania wszystkim Darczyńcom za okazaną pomoc i wsparcie finansowe. Dziękujemy również wszystkim Wolontariuszom i Absolwentom naszej szkoły za zaangażowanie w przygotowanie i prowadzenie festynu.