Zgodnie z niepisaną tradycją Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w czwartkowe  jesienne  popołudnie 20 października zorganizowała po raz kolejny Dzień Seniora.
W tym dniu zaproszeni seniorzy spotkali się w sali widowiskowej MBP-CK, gdzie po ciepłym przywitaniu przez  dyrektor Elżbietę Gajewską mieli okazję wysłuchać wspaniałego koncertu w wykonaniu Nairy Avazyan oraz Krzysztofa Respondka, którzy wspólnie zawładneli sceną MBP-CK a także sercami licznie zgromadzonych gości. Artysci wykonali takie przeboje jak BEREGA ROSSII, CZERWIEŃ TWYCH UST, CZY WIĘCEJ WOLNOŚCI,  które są znane i lubiane przez wszystkich. Sala widowiskowa była wypełniona po brzegi a zgromadzeni goście zagrzewani do wspólnego muzykowania przez artystów ochoczo przyłączali się do  śpiewania przebojów.
Oprócz wspaniałego koncertu zgromadzeni goście byli swiadkami znakomitego występu kabaretowego jaki zaprezentował Krzysztof Respondek. Na całej sali podczas występu można było usłyszeć salwy śmiechu i gromkich braw. Za tak wspaniały występ artyści zostali nagrodzeni przez widownię  brawami za co serdecznie podziękowali naszym wspaniałym seniorom.
MBP-CK dziękuje wszystkim zgromadzonym gościom za wspólną zabawę i zaprasza już dziś na kolejny Dzień Seniora.