• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
gospodarka odpadami

Gospodarka odpadami

Wydział Inwestycji Miejskich
tel. 74 844 93 11 wew. 59

nieruchomosci

Nieruchomości

Wydział Zarządzania Mieniem Gminy
tel. 74 844 93 11 wew. 74

wiadomości

Wiadomości Boguszowskie

Boguszów • Gorce • Kuźnice • Stary Lesieniec

« strona główna

Konkurs "Smerfik" już za nami!

data 21-04-2017

W czwartek 20 kwietnia br. w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach odbył się finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „SMERFIK”. W konkursie wzięło udział blisko 30 uczestników z przedszkoli i szkół podstawowych całego powiatu wałbrzyskiego. Jak co roku uczestnicy konkursu prezentowali się w trzech kategoriach: „przedszkola i klasy 0”, „klasy I-II” oraz „klasy III”. Młodych recytatorów oceniało profesjonalne jury, w którego skład weszli:
Pani Małgorzata Olkowska – emerytowana aktorka Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu – przewodnicząca jury;
Pani Iwona Lechtańska – bibliotekarz, Kierownik Filii nr 5 PiMBP „Biblioteka pod Atlantami” w Wałbrzychu
 oraz
Pani Agnieszka Zdeb – Starszy inspektor Centrum Obsługi Jednostek w Boguszowie-Gorcach.
Po trwających prawie trzy godziny przesłuchaniach, jury wyłoniło następujących zwycięzców:

W kategorii „przedszkola i klasy 0”:
I miejsce – Maja Rogowska z Zespołu Szkół Samorządowych w Boguszowie-Gorcach
II miejsce –Dawid Banaszek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Boguszowie-Gorcach
III miejsce – Miłosz Altheim z Przedszkola Miejskiego w Mieroszowie
Wyróżnienia –
Julia Fret z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu
Nataniel Zieliński  z Przedszkola Niepublicznego ,,Koniczynka”

W kategorii „ klasy I-II”:
I miejsce – Oliwia Nowak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 w Wałbrzychu
II miejsce – Justyna Michalik z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie
III miejsce – Zuzanna Romanik z Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze
Wyróżnienia –
Mateusz Rudnicki z Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze Filia w Witkowie
Wojciech Sokołowski z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Wałbrzychu

W kategorii „klasy III”:
I miejsce – Krzysztof Rumiński z Zespołu Szkół Samorządowych w Boguszowie-Gorcach
II miejsce – Paweł Sierota z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie
III miejsce – Hubert Grzybiański z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Boguszowie-Gorcach
Paweł Szewczyk z  Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze
Wyróżnienia  -
Patryk Faron z Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze Filia w Witkowie
Maja Przysucha z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Wałbrzychu
                   
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział oraz drobne nagrody, a nauczyciele pamiątkowe dyplomy.
Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy natomiast wszystkim uczestnikom i nauczycielom dziękujemy i już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję konkursu.

Dziś jest: Sobota 24 czerwca 2017, imieniny: Jana i Danuty

Unia Europejska Fundusze Rodzina 500+ Fundusze Europejskie Gminny Portal Mapowy Komunikacja Miejska Góra Dzikowiec Galeria Dzikowca Góra Dzikowiec Oferta Inwestycujna
CKKWitold
Informacja dla niedosłyszącyhc BIP eBOI Galeria fotografii

data Kalendarz imprez

  Czerwiec 2017 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Ziemia Wałbrzyska OSiR MBPCK Profilaktyka uzależnień
Pomarańczarnia
Informacja turystyczna Informacja turystyczna 6 kroków elektroniczny samorząd