Artykuły

Pegazik!
2015-02-20 15:07

Pegazik!

W czwartek 19 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie -Gorcach odbyły się eliminacje miejskie XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

Czytaj więcej
Atrakcyjny Dzikowiec! :)
2015-02-18 15:03

Atrakcyjny Dzikowiec! :)

Góra Dzikowiec staje się mekką narciarstwa w regionie, a oświetlony i doskonale utrzymany stok pionierem wśród pasjonatów sportów zimowych. Podczas minionych tygodni zimowemu szaleństwu na zboczu góry oddawali się zapaleńcy ekstr

Czytaj więcej
Górnicze harce na
2015-02-18 15:01

Górnicze harce na "Witoldzie" :)

Przez 19 lat rubaszne panie gościła w swych progach Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury. W tym roku 20 - jubileuszowy Comber odbył się w nowym miejscu. 12 lutego Combrowe Panie spotkały się w

Czytaj więcej
Uwaga!
2015-02-18 14:59

Uwaga!

DYREKTOR PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 

Czytaj więcej
Zalety outsorcingu
2015-02-15 20:10

Zalety outsorcingu

Prowadzenie biznesu to duże wyzwanie. Decydując się na samodzielną działalność musimy wykazać się zmysłem organizacyjnym, ale też zdolnościami logistycznymi. Na szczęście nie musimy już wszystkim zajmować się sami!

Czytaj więcej
Historia kart płatniczych
2015-02-15 20:04

Historia kart płatniczych

Każdy z nas zna doskonale karty płatnicze. Praktycznie każda osoba przynajmniej jedną taką kartę posiada w swoim portfelu. Dzisiaj karty debetowe często wydawane są nawet osobom niepełnoletnim. Zdecydowane nastąpił boom na tą metodę płatności. Oczywiste jednak jest to, że nie zawsze tak było. Dawniej naturalnie kart płatniczych nie było, ale historyczne zawirowania i rozwój technologiczny przyczyniły się do ich popularyzacji.

Czytaj więcej
Blog o finansach
2015-02-15 19:57

Blog o finansach

Często zdarza Ci się zastanawiać czy lepiej wybrać ofertę firmy X czy firmy Y. Problem jest tak mały jak sprawa której on dotyczy, w przypadku decyzji dotyczącej finansów dobrze jest czytać blog o finansach. Proste informacje na temat finansów znajdziemy wszędzie, zwłaszcza znajdziemy oferty a prawdę? Pożyczki Jest to coś o czym mało kto lubi rozmawiać i tak naprawdę najlepiej o pożyczkach rozmawiać z osobami które mają jaką wiedzę i nie chcą nam źle doradzić. Jednak ciężko znaleźć osobę która wie o pożyczkach dostatecznie dużo i dobrze nam doradzi. Warto więc zainteresować się blogiem o finansach. Na takim blogu a najlepiej kilku znajdziemy informację podaną dość dobrze.

Czytaj więcej
Nowoczesne rozwiązania w biznesie
2015-02-15 19:53

Nowoczesne rozwiązania w biznesie

Powszechna informatyzacja i komputeryzacja ogarnęła wszystkie dziedziny życia. Wykorzystując komputery szukamy pracy, mieszkania i kredytu, robimy zakupy, umawiamy się na wizytę do lekarza oraz wysyłamy pisma do urzędów. Technologie coraz śmielej wkraczają też w przestrzeń zawodową firm, instytucji i stowarzyszeń.

Czytaj więcej
Co się dzieje z naszym produktem
2015-02-15 19:45

Co się dzieje z naszym produktem

Każdy początkujący przedsiębiorca wie niemal wszystko na temat branży związanej z działalnością swojej firmy. Każdego dnia kontroluje, czy jego przedsiębiorstwo sprawnie funkcjonuje oraz czy przynosi oczekiwane zyski. Jednak bardzo często wiedza na temat tego, co dzieje się z wyprodukowanym artykułem kończy się na końcowym etapie linii produkcyjnej. Dlatego warto zastanowić się, co dzieje się z naszym produktem kiedy opuści naszą fabrykę?

Czytaj więcej
Zasady tworzenia dobrych reklam
2015-02-15 19:41

Zasady tworzenia dobrych reklam

Jak opisać dobrą reklamę? Dla niektórych to taka, która dobrze się prezentuje wizualnie, dla innych jest to ta dobrze oddająca wartości prezentowane przez markę. Jednak najtrafniej dobrą reklamą powinno się określić taką, która jest zapamiętana przez konsumentów i przekłada się na ich decyzje zakupowe. W końcu taki jest cel każdej reklamy. Dlatego warto rozważyć co się składa na taką reklamę.

Czytaj więcej

Najnowsze komentarze