Logo Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach - Boguszów-Gorce
Powróć do: Dla mieszkańca

ZADAJ PYTANIE BURMISTRZOWI

Regulamin

 1. Odpowiedzi na pytania zadane poprzez formularz „Zadaj pytanie burmistrzowi” udziela Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc  lub wskazana przez niego osoba, najbardziej kompetentna w danym zagadnieniu.
 2. Odpowiedzi udzielane są wyłącznie na pytania dotyczące kompetencji Urzędu Miejskiego oraz obowiązków służbowych Burmistrza.
 3. Pytanie należy sformułować zwięźle i rzeczowo.
 4. W celu zadania kolejnego pytania, należy ponownie skorzystać z formularza "Pytania do burmistrza".
 5. Wraz z pytaniem zapisywany jest adres IP komputera użytkownika zadającego pytanie, jednak nie będzie on wyświetlany na stronie.
 6. Na stronie nie będą publikowane pytania:
  • mające znamiona hejtu lub mowy nienawiści, przekraczające granice dopuszczalnej krytyki i wolności słowa,
  • ponaglające, na które już wcześniej została udzielona odpowiedź,
  • w których znajdują się słowa wulgarne i niecenzuralne,
  • w których poruszany problem dotyczy tylko i wyłącznie autora pytania bądź jego rodziny,
  • w których autor oskarża lub obraża konkretne osoby.
 7. Na stronie nie będą publikowane wypowiedzi, opinie, uwagi kierowane do Burmistrza, które nie mają charakteru pytania. 

Autorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do niepublikowania pytań, które są sprzeczne z powyższym regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego.


ZADAJ PYTANIE BURMISTRZOWI


Pytanie 1.
CO Z „HAŁDĄ” W GORCACH?

Odpowiedź na pytanie 1


Pytanie 2.
Czy jest prawdą że kamieniołom za który wyrok otrzymał Jacek C. Został sprzedany za kwotę jednego miliona dwustu pięćdziesięciu tysięcy PLN? A spłatę rozłożono na dziesięć lat?

Odpowiedź na pytanie 2


Pytanie 3.
CZY JEST MOZLIWE ŻE W SPRZEDANYM KAMIENIOŁOMIE POWSTANIE WYSYPISKO ŚMIECI LUB SKŁADOWISKO ODPADÓW KOMUNALNYCH?

Odpowiedź na pytanie 3


Pytanie 4.
Pani Burmistrz, o ile pamiętam, w tym roku mija termin w którym inwestor "hotelu "na Dzikowcu zobowiązał się (na podstawie umowie sprzedaży obiektu),na "stan surowy zamknięty". Moje pytanie jako w 50% mieszkańca Boguszowa :jak zamierza Pani wyegzekwować prawa miasta w tej sprawie?

Odpowiedź na pytanie 4


Pytanie 5.

Czy gmina ponagla w jakiś sposób zarządcę drogi od ul. Krakowskiej do przychodni zdrowia, żeby załatali ogromne dziury w jezdni?

Odpowiedź na pytanie 5


Pytanie 6.

Czy w tym roku będzie przeprowadzona akcja rupieć?

Odpowiedź na pytanie 6


Pytanie 7.

Proszę o informację na temat działań podejmowanych w zakresie poprawy bezpieczeństwa uczniów szkoły podstawowej nr 1. W mieście szkoła ma bardzo złą opinię, rodzice są zaniepokojeni poziomem edukacji dzieci, ale nade wszystko przyzwoleniem kadry nauczycielskiej i dyrekcji na patologiczne zachowania (bójki, używki, brak jakiejkolwiek kultury) uczniów. Czy miasto w jakikolwiek sposób wspiera lub koordynuje działania szkoły w zakresie poprawy jej poziomu, opinii, jakości kształcenia i wychowywania młodych ludzi....? To największa szkoła w mieście, bardzo chciałabym żeby zapewniała bezpieczeństwo, dobrą edukację, ale też aby była prowadzona właściwie, mądrze, "wychowawczo".

Odpowiedź na pytanie 7