W dniu 06.06.2014 r. na stadionie przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach odbyła się jubileuszowa 10 edycja zawodów biegowych pn. MINI SETKA.

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach oraz Urząd Miejski w Boguszowie-Gorcach. W zawodach wzięło udział łącznie 464zawodniczek i zawodników z Powiatu Wałbrzyskiego oraz Miasta Partnerskiego Smiřice w Czechach w wieku od 1,5 do 16 lat. Dzieci i młodzież w 26 kategoriach miały do pokonania dystanse od 100 do 2000 metrów. Każdy z uczestników na Mecie otrzymał pamiątkowy medal oraz wziął udział w losowaniu nagród ufundowanych przez Sponsorów. Zawodnicy miejsc 1-3 w poszczególnych kategoriach (lista zwycięzców poniżej) otrzymali nagrody i medale.

Dziękujemy bardzo Sponsorom oraz Instytucjom i Wolontariuszom za pomoc
w zorganizowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

 

TEXTIM Odzież Używana

Piotr Chodara i Janusz Błażej

ul. Stacyjna 11, 58-311 Wałbrzych

 

AleJazz

Dorota i Robert Wilemberg

ul. Fornalskiej 33a, 58-370 Boguszów-Gorce

 

KOMPLET INWEST s.j.

Tomasz Granops

Elżbieta Prażanowska – Niebój

Al. 11-go Listopada 91 K, 66-400 Gorzów Wlkp.

 

Damian Romanik

Usługi Transportowe

Samochodem Ciężarowym

ul. Krótka 2, 58-379 Czarny Bór

 

KOMPUTRONIK Salon w Wałbrzychu

Michał Prusak

ul. Dmowskiego 4, 58-300 Wałbrzych

 

Zakład Piekarsko-Ciastkarski

Anna i Dariusz Rajewscy

ul. Sportowa 9a, 58-305 Wałbrzych

 

Firma Handlowo-Usługowa „SEZAM 2”

J. Świątkowski, Z. Świątkowski

ul. M. Fornalskiej 3, 58-370 Boguszów-Gorce

 

Budownictwo Ogólne i Projektowanie

Kosztorysowanie i Nadzór BOKA

Piotr Bryk

ul. Główna 31a, 58-311 Struga

 

Sklep Zoologiczno-Wędkarski

Bogdan Mazurek

Pl. Odrodzenia 6, 58-370 Boguszów-Gorce

 

Zakład Robót Dekarskich i Budowlanych

Stanisław i Mariusz Sinkiewicz

ul. Głowackiego 14/2

58-370 Boguszów-Gorce

 

Firma Handlowa „ELMEL”

Lilianna Głodna

ul. Fornalskiej 9, 58-370 Boguszów-Gorce

 

Sklep wielobranżowy

Krzysztof Kwiatkowski

ul. Masalskiego-Wesołowskiego 1

58-371 Boguszów-Gorce

 

Usługi Remontowo- Budowlane

Mateusz Kapuła

Jaczków 30, 58-379 Czarny Bór

 

Usługi Tartaczno-Stolarskie

Piotr Szczepaniak

58-379 Czarny Bór 13

 

Kwiaciarnia

Małgorzata Łazarczyk

ul. Szkolna 1, 58-370 Boguszów-Gorce

 

Sklep Mięsny NOELA

Marek Kuszej

Pl. Odrodzenia 3, 58-370 Boguszów-Gorce

 

SANIKOM Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej

ul. Nabrzeżna 5, 58-420 Lubawka

 

Kancelaria Notarialna

Maria Dembska-Gnat

ul. M. Konopnickiej 14, 58-300 Wałbrzych

 

Apteka „Pod Orłem”

Elżbieta Wymysłowska

Pl. Odrodzenia 12, 58-370 Boguszów-Gorce

 

Handel i Usługi Różne

Sylwia Mastej

ul. Rynek 1a, 58-370 Boguszów-Gorce

 

Pub „TROPIKANA”

Iweta i Andrzej Trynkiewicz

ul. Słowackiego 8a, 58-371 Boguszów-Gorce

 

Fundacja RECAL

ul. Mariensztat 8

00-302 Warszawa

 

Ochotnicza Straż Pożarna w Gorcach

Agnieszka Zdeb

Ewa Lisak

Karolina Jaworska

Anna Zwierko

Ewa Plebańska

Małgorzata Grzesiak

Dominika Mielnik

Renata Stec

Irena Kułakowska

Natalia Fornalczyk

Hanna Lubińska

 

Oto WYNIKI w poszczególnych kategoriach:

 

10 Mini Setka – 06.06.2014 r.

Dziewczęta

Chłopcy

2010 i młodsi

  1. KRAKOWIAK Maja

  2. WIĄCEK Zosia

  3. GROMEK Emilia

  1. SINKIEWICZ Łukasz

  2. MĄCZKOWSKI Wiktor

  3. RASZKA Filip – Czechy

2009

  1. BĄBLIŃSKA Malwina

  2. MARCHLEWSKA Zuzanna

  3. CHODOROWICZ Alicja

  1. KEJRYS Maksymilian

  2. MROZIK Oliwer

  3. MARKOWSKI Denis

2008

  1. MAZUR Lena

  2. NOWAK Natasza

  3. GRUCHAWKA Martyna

  1. BORKOWSKI Michał

  2. ZIELIŃSKI Bartosz

  3. STAŚKIEWICZ Jakub

2007

  1. WAWRZYSIUK Martyna

  2. SIENKIEWICZ Justyna

  3. KĘSKA Natalia

  1. PAVLIŠ Mat?j – Czechy

  2. PIOTROWSKI Bartek

  3. KOPECKÝ Jakub – Czechy

2006

  1. WACŁAW Wiktoria

  2. KRAWECKA Patrycja

  3. LORENC Iga

  1. CHRAŚCINA Bartek

  2. WACH Patryk

  3. RUTKOWSKI Bartek

2005

  1. REJMAN Wiktoria

  2. SAKOWSKA Martyna

  3. SZCZEPANIAK Maja

  1. FRANKOWSKI Marcin

  2. MANOWSKI Damian

  3. DYSZKIEWICZ Filip

2004

  1. MARIAŃSKA Sandra

  2. JAKUBSKA Beata

  3. KOMAR Anna

  1. JAGODZIŃSKI Tymoteusz

  2. BEDNARCZYK Wiktoria

  3. JAROSIŃSKI Martin

2003

  1. KULIG Klaudia

  2. BANDURSKA Marcelina

  3. JUCEWICZ Sylwia

  1. PALMA Michal – Czechy

  2. GIENIEC Wojciech

  3. SIEMIASZKO Patryk

2002

  1. ZIELIŃSKA Daria

  2. SŁABASZEWSKA Natalia

  3. MIKOŁAJCZYK Aleksandra

  1. KOMAR Ireneusz

  2. GÓRECKI Dominik

  3. MIELNIK Dawid

2001

  1. MYJAK Julia

  2. SZARKO Kamila

  3. DYNEROWICZ Marcelina

  1. PALUCH Piotr

  2. KĘDZIOR Maciej

  3. PYRDOŁ Adrian

2000

  1. TRYNKIEWICZ Patrycja

  2. DYBIEC Martyna

  3. MIODEK Weronika

  1. SOBIES Kacper

  2. WIKTOR Jan

  3. VÍT Martinů – Czechy

1999

  1. DOMINIAK Aleksandra

  2. MROZIŃSKA Oliwia

  3. SÓJKO Jagoda

  1. PAWLAK Robert

  2. PLISZKO Robert

  3. SENATOR Adam

1998

  1. KOWALSKA Samanta

  2. ŚLEBIODA Diana

  3. BIAŁA Patrycja

  1. PIASKOWSKI Wojtek

  2. PRZYGODZKI Lucjan

  3. KLIMEK Damian

NAJMŁODSZY UCZESTNIK

  1. ROSZCZYK Marek – 20.08.2012

 

 

Dziękujemy i zapraszamy za rok!